Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy inżynier produkcji

Beerenberg Poland Sp. z o.o.

  • Gościcino (pow. wejherowski)

    Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych w oparciu o stworzone modele kalkulacyjne

  • Wprowadzanie danych zaraportowanych przez produkcje do systemu ERP

  • Wsparcie działu inżynierii produkcji w pracach zleconych przez przełożonego

  • Kontrola i archiwizacja dokumentacji procesu produkcji

  • Tworzenie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office – w szczególności Excel

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Chęci do nauki i zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji w sektorze Oil&Gas na Norweskim Szelfie Kontynentalnym

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Autodesk Inventor

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Oil&Gas

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego do stanowiska Inżyniera Produkcji

O nas

Beerenberg Poland sp. z o.o. jest częścią Beerenberg Services AS (Beerenberg.com), norweskiej grupy kapitałowej, dostarczającej innowacyjne rozwiązania serwisowe dla sektora Oil & Gas na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. Benarx® to zastrzeżona przez Beerenberg seria produktów pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz izolacji termicznej i akustycznej wytwarzanych w Polsce dla klientów sektora Oil & Gas. Obecnie Beerenberg Poland sp. z o.o., poszukuje do pracy na stanowisko: