Oferta pracy

Młodszy Inżynier Produkcji

Danfoss

  • Tuchom (pow. kartuski)

    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpieczny i zgodny jakościowo proces produkcyjny

  • Wspomaganie obszaru produkcji w zakresie jakościowym, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów i produktywności

  • Optymalizacja istniejących procesów spawania i szlifowania

  • Współpraca zarówno z różnymi działami w fabryce, jak i partnerami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie I lub II stopnia techniczne, inżynieryjne

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej

Danfoss

Działamy na polskim rynku od 30 lat. Dostarczamy innowacyjne technologie przyjazne dla środowiska. Rozwijamy naszą działalność w oparciu o uczciwość i zaufanie. Szanujemy środowisko naturalne, dlatego stawiamy na produkcję z możliwie najmniejszym zużyciem zasobów naturalnych i energii. Doceniamy, ufamy i szanujemy każdego członka zespołu, tak aby każdy mógł wyrażać swoją opinię, bez względu na to, na jakim jest stanowisku. Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej firmie o skandynawskich standardach i tworzyć z nami produkty jutra, dołącz do Zespołu w fabryce w Tuchomiu.

Przewiń do profilu firmy