Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier Produktu

Bakalland S.A.O firmie

  • Janów Podlaski (pow. bialski)
    Janów Podlaski (pow. bialski), lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych produktów i procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • Modyfikacje obecnych produktów
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Zapewnienie zgodności produktów z normami i przepisami prawnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – wyższe techniczne, preferowany kierunek: Technologia Żywności
  • Doświadczenie zawodowe – 2-3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość norm i procedur ISO, HACCP oraz obowiązujących przepisów prawnych dla przemysłu spożywczego
  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę z ciekawym produktem o najwyższych standardach jakościowych
  • Pakiet Medyczny
  • Możliwość dołączenia do programu sportowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie Bakalland S.A.!

Młodszy Inżynier Produktu, Janów Podlaski (pow. bialski)