Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy inżynier produktu/Technolog

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Od 1981 roku działamy na polskim rynku, a w chwili obecnej jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy. Więcej informacji dotyczących naszej firmy możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.printor.pl.

    Ogłoszenie na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź, ul. Szczecińska 59A
    Wymiar czasu pracy: Pełny etat
    MIProd/06/2018

    Zadania:

    • opracowywanie dokumentacji technicznej dla działu produkcji płytek drukowanych oraz działów montażu elementów powierzchniowych i przewlekanych
    • weryfikacja dokumentacji klienta pod względem możliwości produkcyjnych zakładu
    • współpraca z innymi działami: produkcja, logistyka, magazyn, sprzedaż
    • kosztorysowanie produkcji (ofertowanie)

    Oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe (elektronika, mechatronika, automatyka, elektrotechnika...)
    • podstawowa znajomość komponentów elektronicznych
    • biegła znajomość obsługi komputera
    • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
    • komunikatywność
    • samodzielność
    • łatwość przyswajania wiedzy

    Mile widziane:

    • znajomość procesu montażu SMT i THT oraz produkcji obwodów drukowanych
    • znajomość obsługi programów CAD/CAM/EDA – np. Altium Designer, Eagle lub innych
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w miłej atmosferze
    • dofinansowanie do kart sportowych
    • opiekę medyczną
    • premie półroczne
    • poznanie branży produkcji elektroniki

    Pisemne oferty, zawierające CV oraz deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania wraz z numerem referencyjnym MIProd/06/2018 w temacie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.