Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier Projektant - Konstruktor

Tapflo Sp. z o.o.O firmie

  • Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Tapflo Sp. z o.o.

Czatkowska 4B

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zgranego i kreatywnego zespołu, który każdego dnia tworzy nowe rozwiązania z zakresu inżynierii przemysłowej! Pracuj z klientami z całego świata, zarówno z przemysłu ciężkiego, jak i z branż higienicznych.

Twój zakres obowiązków to przede wszystkim:

• Projektowanie przemysłowych agregatów pompowych, w tym:

- przeprowadzanie doborów podzespołów,

- wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych elementów wsporczych,

- tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej (2D/3D),

- tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej,

• Projektowanie i dobór wyposażenia do pomp,

• Projektowanie prostych instalacji technologicznych,

• Dokonywanie odbiorów technicznym dostarczanych części,

• Współpraca z klientami i prowadzenie ustaleń technicznych,

• Współpracowanie z działem montażowym w celu doskonalenia wytwarzanych urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne) - mile widziani studenci ostatniego roku studiów,
  • Biegła znajomość zasad rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny,
  • Umiejętność obsługi programów do projektowania typu CAD (preferowana znajomość: AutoCAD, Solid Edge lub SolidWorks),
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu techniki pompowej,
  • Znajomość zagadnień z zakresu instalacji rurociągowych i pneumatycznych,
  • Znajomość wymagań Dyrektyw Nowego Podejścia (MD, ATEX, PED).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • 6-godzinny dzień pracy w każdy piątek,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, poprzez udział w pełnym cyklu życia projektów (od fazy koncepcji po realizację),
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, poprzez udział w wytwarzaniu zaprojektowanych urządzeń,
  • Dostęp do szkoleń technicznych, możliwość udziału w targach branżowych,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • jeden krótszy dzień pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Jesteśmy polsko-szwedzką firmą, obecną na rynku od 42 lat. Produkujemy i dostarczamy renomowane pompy przemysłowe, instalacje pompowe, oraz inne wyposażenie procesowe. Stale rozwijamy się, co jest zasługą naszego doświadczonego i zgranego zespołu.

Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać razem z nami, to zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko, dotyczące projektowania urządzeń i instalacji przemysłowych.

Miejsce pracy: Tczew

Młodszy Inżynier Projektant - Konstruktor, Czatkowska 4B, Tczew