Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Inżynier projektu - branża HVAC

ORIENS HR Sp. z o.o. Sp. K.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Jaśkowa Dolina 15, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Jaśkowa Dolina 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zestawień i kalkulacji dotyczących projektu.

  • Nadzorowanie harmonogramu realizacji.

  • Sporządzanie/ weryfikowanie dokumentacji technicznej.

  • Przygotowywanie ofert.

  • Wsparcie techniczne projektów.

  • Ocena efektów prac I wprowadzanie ewentualnych poprawek.

  • Bieżący kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Budownictwo, Mechanika i Budowa Maszyn).

  • Dobra znajomość programów MS Office

  • Obsługa programów graficznych 2D CAD (mile widziana znajomość programów modelowania 3D, BIM),

  • Prawo jazdy - kat. B.

  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1).

  • Atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej/produkcyjnej.

  • Zadaniowe podejście do realizowanych tematów.

  • Zaangażowanie, komunikatywność, pozytywne nastawienie, profesjonalizm.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu).

  • Elastyczne godziny pracy (w modelu core hours).

  • Praca w Gdańsku z możliwością delegacji krajowych i zagranicznych.

  • Pracę w ambitnym zespole przy największych projektach w Europie.

  • Udział w ciekawych projektach międzynarodowych.

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinasowanie do okularów