młodszy inżynier projektu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozpocząłeś już swoją karierę po studiach i chcesz rozwijać się dalej? Spodobała Ci się przygoda z budownictwem przemysłowym i komercyjnym? Chciałbyś dołączyć do prężnie rozwijającej się firmy? Właśnie pojawiła się taka możliwość! Deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych powiększa swój zespół.

    Nr ref.: /396/11/2018/NS/33777
    Gdańsk
    oferujemy
    • pracę w rozwojowej firmie
    • uczestnictwo w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
    • możliwość poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia
    • dostęp do narzędzi służbowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie do karty Multisport
    zadania
    • wsparcie Kierownika Projektu w realizacji inwestycji
    • udział w koordynowaniu projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu
    • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
    • udział w optymalizowaniu rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
    • udział w rozliczaniu inwestycji
    • stała współpraca z działem komercjalizacji
    • budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
    • czynny udział w uzyskiwaniu decyzji urzędowych i prowadzeniu procedur administracyjnych
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa
    • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych
    • znajomość programu AutoCad, mile widziane także Revit oraz MS Project
    • umiejętność prowadzenia projektu budowlanego przy obiektach przemysłowych/ komercyjnych
    • znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz oddania obiektu do użytkowania
    • umiejętności negocjacyjne
    • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47