Oferta pracy

Młodszy inżynier projektu / inżynier projektu (OZE)

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w ocenie możliwości inwestycyjnych w segmencie energetycznym (OZE) tj. udział w technicznych badaniach instalacji / lokalizacji pod nowe instalacje, opracowywanie dokumentów i analiz na potrzeby procesu decyzyjnego w Grupie ENGIE (również w języku angielskim) itp.,

  • dobór możliwych do zastosowania rozwiązań techniczno-technologicznych / ocena istniejących / dobranych rozwiązań,

  • opracowanie / opiniowanie dokumentacji projektowej na potrzeby Kart informacyjnych, koncepcji zagospodarowania terenu itp.;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (wydział: inżynierii środowiska, energetyczny lub pokrewne) lub ostatni rok studiów,

  • doświadczenie w pracy przy projektach OZE i/lub w usługach doradczych minimum 1 rok (poparte przykładami realizowanych / zrealizowanych projektów),

  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej (na każdym etapie rozwoju projektu),

  • znajomość obsługi programów środowiska MS Office (dodatkowo mile wdziany Autocad),

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • kreatywność, pro-aktywność – potwierdzone zaangażowania w inicjatywy typu koła naukowe, wolontariaty itp.(mile widziane);

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy

  • ZFŚS

  • nowoczesne narzędzia

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną

  • zajęcia językowe

  • szkolenia branżowe

  • przyjazne i ekologiczne środowisko pracy

  • świetna kawa i owoce

  • elastyczny czas pracy i praca zdalna

  • kartę sportową

  • biuro w centrum miasta (Altus) i kartę parkingową

  • rzeczywisty wpływ na rozwój naszej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z rekruterem

2

spotkanie z przełożonym

3

czasami testy i zadania :)

4

oferta zatrudnienia

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

ENGIE to globalna firma energetyczna, lider transformacji energetycznej, wiodący dostawca energii elektrycznej, gazu ziemnego i usług energetycznych. Zatrudniając około 160 000 pracowników w ponad 70 krajach na całym świecie, ENGIE osiągnęło przychody w wysokości 60,6 miliardów euro w 2018 roku.

Dołącz do przyjaznego, rozwijającego i elastycznego środowiska pracy, które zachęca do innowacji i kreatywności oraz pomóż nam sprostać wyzwaniom energetycznym dnia dzisiejszego i jutra.

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. jest jedną ze spółek Grupy ENGIE z siedzibą w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy