Oferta pracy

Młodszy Inżynier Projektu

REMEA

  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

• Bezpośredni nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów

• Przygotowywanie harmonogramów prac zgodnie z zapisami umownymi oraz dbanie o dotrzymywanie terminów

• Prowadzenie budżetu prac oraz rozliczanie podwykonawców

• Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji realizowanych prac

• Stały kontakt z Klientami, Nadzorem oraz przedstawicielami administracji publicznej (głównie Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska)

• Organizowanie podwykonawców i nadzór nad prawidłowością realizowanych prac, w tym nadzór bezpośrednio w terenie

• Opracowywanie raportów, analiz, opinii w ramach prowadzonych realizacji

• Projektowanie prac remediacyjnych

Miejsce pracy: Południowa Polska w zależności od zapotrzebowania (głównie teren śląska i małopolski)

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe (budownictwo, geologia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia i pokrewne)

• Prawo jazdy kat. B

• Gotowość do wyjazdów służbowych

• Dobre umiejętności organizacyjne, rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie

• Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym środowisku

• Wymagana znajomość obsługi komputera, w tym MS Office

• Mile widziane doświadczenie pracy w remediacji i gospodarce odpadami

To oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym, przyjaznym zespole szybko rozwijającej się firmy działającej na rynku remediacyjnym oraz badań środowiskowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Rozwój pod okiem doświadczonych osób zajmujących się badaniami środowiskowymi, geotechnicznymi oraz remediacją

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość udziału w kursach językowych

  • Ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez Pracodawcę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Opieka medyczna Allianz -darmowa po okresie próbnym dla pracownika oraz darmowa dla rodziny po rocznym okresie zatru

  • Pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

  • Świadczenia świąteczne z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

REMEA

Firma REMEA Sp. z o.o to jedna ze spółek koncernu budowlanego Vinci Construction. Spółka zajmuje się remediacją terenów zanieczyszczonych w tym gruntów, wód gruntowych oraz pochodnych (szlamy, osady denne, odpady) głównie w zakresie usuwania substancji ropopochodnych, metali ciężkich oraz substancji niebezpiecznych. Spółka jest zaangażowana w zintegrowane problemy budownictwa lądowego, wodnego oraz ochrony środowiska i jest w stanie projektować, wykonywać oraz kontrolować każde zadanie, które dotyczy wzmocnienia gruntu oraz remediacji zanieczyszczonego gruntu i wody gruntowej.

Przewiń do profilu firmy