Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy inżynier przygotowania produkcji

Ellagro Poland Sp z o.o.

Betonowa 5

Byków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie produkcji – tworzenie opisu procesu, instrukcji, BOM, przygotowanie dokumentacji

  • Przygotowanie ofert – przegląd techniczny dokumentacji i kalkulacja ceny z uwzględnieniem technicznych możliwości wykonania wg wymagań klienta

  • Obsługa zamówień – rejestrowanie przychodzących zamówień w systemie ERP

  • Współpraca z działem produkcji i działem jakości

  • Współpraca z dostawcami i kooperantami

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent kierunków technicznych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność

  • Mile widziana znajomość AutoCAD

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo

  • Niewielki, przyjazny zespół współpracowników

  • Prywatna opieka medyczna

O nas

Szwedzka firma produkcyjna z branży metalowej, poszukuje osoby na stanowisko Młodszy inżynier przygotowania produkcji.

Miejsce pracy: Byków, gmina Długołęka k. Wrocławia