Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy inżynier R&D

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pomiarów w celu osiągnięcia kamieni milowych projektu

  • Wykonanie pomiarów i pętli kalibracyjnych dla produktu (układy napędowe)

  • Analiza problemów w przypadku wystąpienia nieprawidłowości

  • Inicjowanie i wprowadzanie zmian zgodnie z wymaganiami klienta zewnętrznego

  • Odpowiedzialność za zgodność produktu z kryteriami jakości

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych

  • Raportowanie statusu projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane z zakresu automatyki i robotyki, elektryki, mechatroniki lub mechaniki)

  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Simulink oraz Matlab

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej komponentów

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2)

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu automatyki i sterowania/regulacji elementów układu napędowego (silniki spalinowe, hybrydowe i elektryczne) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 18 miesięcy

  • Możliwość przedłużenia i nawiązania stałej współpracy z naszym klientem - IAV

  • Pracę w międzynarodowym centrum R&D działającym w branży motoryzacyjnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość skorzystania z benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy