Oferta pracy

Młodszy Inżynier R&D

Valeo Thermal Systems

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Dostosowanie konstrukcji mechanicznej oraz parametrów wydajności cieplnej produktu do wymagań norm i specyfikacji Klienta;

  • Przygotowywanie i uaktualnianie danych technicznych produktów i komponentów (Modele 3D, rysunki 2D, B.O.M.);

  • Weryfikacja początkowych założeń projektowych w konsultacji z Klientem i pozostałymi działami wewnętrznymi (CAD, Symulacje, Prototypownia, Laboratorium, Produkcja);

  • Przygotowanie i nadzorowanie FMEA produktu, koordynacja działań korekcyjnych;

  • Przeprowadzanie przeglądu projektów z grupą projektową i jednostkami R&D. Prezentacja wyników projektu do kierownictwa;

  • Planowanie i realizacja testów laboratoryjnych produktów w celu zapewnienia wymaganej niezawodności;

  • Analiza i uzgadnianie koncepcji 3D oraz rysunków 2D komponentów z Dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym związanym z mechaniką , automatyką, termodynamiką lub materiałoznawstwem;

  • Znajomość zasad rysunku technicznego i wymiarowania GD&T;

  • Znajomość podstaw zagadnień modelowania i projektowania 3D (preferowana Catia V5);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Znajomość standardów przemysłu motoryzacyjnego mile widziana;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane ale nie jest konieczne do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Jeśli chcesz pracować w renomowanej i znanej na całym świecie firmie, która dba o swoich pracowników i pomaga im w rozwoju zawodowym to dołącz do nas. Czekamy na ciebie!

Przewiń do profilu firmy