Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Serwisu Aparatury RTG

MEDIX SŁAWOMIR SZWED sp.k.

  • Kokoryczki 18
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kokoryczki 18

Warszawa

Firma MEDIX od 30 lat zajmuje się dystrybucją i serwisem nowoczesnej aparatury rentgenowskiej czołowych firm światowych.

Opis stanowiska:

Serwisowanie aparatury rtg w placówkach ochrony zdrowia na terenie całego kraju.

Wymagania:

-> Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka, inżynieria biomedyczna);

-> Dyspozycyjność w dni robocze (delegacje);

-> Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;

-> Uprawnienia SEP do 1 kW (eksploatacja);

-> Dobra znajomość systemu Windows;

-> Czynne prawo jazdy kat. B;

-> Motywacja do zdobywania wiedzy ukierunkowanej na urządzenia medyczne.

Oferujemy:

+ Realną możliwość rozwoju zawodowego;

+ Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;

+ Niezbędne narzędzia pracy;

+ Profesjonalne wdrożenie techniczne;

+ Międzynarodowe szkolenia organizowane przez producentów (Włochy, Hiszpania);

+ Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Ogłoszenie archiwalne