Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Serwisu

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • Traugutta 115c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

STILO ENERGY S.A.

Traugutta 115c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych.

  • Analizowanie zgłoszeń związanych z niedziałającą instalacją / uszkodzonymi komponentami.

  • Weryfikacja poprawności działania instalacji po wykonaniu serwisu / poprawek.

  • Audyt instalacji fotowoltaicznych.

  • Wykonywanie zadań umożliwiających postawieniem diagnozy serwisowej.

  • Kontakt z klientem zgłaszającym problem serwisowy zgodnie ze standardem obsługi obowiązującym w Stilo Energy.

  • Kontakt i pomoc dla instalatorów wykonujących serwis u klienta.

  • Kontakt i pomoc dla instalatorów w sprawach technicznych urządzeń elektrycznych montowanych przez firmę Stilo Energy.

  • Pomoc i rozwiązywanie problemów technologicznych instalacji PV.

  • Serwis urządzeń informatycznych u klienta montowanych przez Stilo Energy.

  • Sporządzanie raportów z działania komórki serwisowej.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza elektryczna moc bierna, czynna, uziemienie, budowa instalacji elektrycznej, zabezpieczenia.

  • Ogólna znajomość protokołów komunikacyjnych WiFi, ZigBee.

  • Podstawowa znajomość Windows oraz budowy i działania sieci komputerowych.

  • Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia w celu diagnozy problemu oraz kreatywność w szukaniu rozwiązań.

  • Elastyczność w podejmowania tematów z różnych obszarów technologicznych.

  • Język angielski na poziomie B1.

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE.

To oferujemy

  • Pracę w firmie fotowoltaicznej z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Możliwości rozwoju w bardzo szerokim zakresie obszarów technologicznych.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, przyrządy pomiarowe, sprzęt do testów.

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Kartę Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy