Oferta pracy

Młodszy Inżynier Serwisu

Accelleron

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków związany jest z pracą na statkach, w stoczniach, zakładach przemysłowych i / lub w stacjach serwisowych Accelleron zlokalizowanych w Krajach Nadbałtyckich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne i dobre zrozumienie mechaniki.

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z silnikami i narzędziami. Preferowane doświadczenie w pracy z większymi silnikami i/lub pokrewnymi technologiami mechanicznymi w segmencie morskim.

  • Zaangażowanie i zorientowanie na usługi, predyspozycje do pracy w zespole.

  • Elastyczne nastawienie do pracy poza normalnymi godzinami pracy.

  • Zdolność do wykonywania pracy pod presją czasu.

  • Chęć podróżowania i pracy w terenie do 50% godzin pracy.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Ważne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system szkoleń i wynagradzania.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Dofinansowanie nauki języka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Opis stanowiska

Do naszej Stacji Serwisowej w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawy i remonty turbosprężarek Accelleron.

Accelleron

W Accelleron idziemy dalej. Opierając się na ponad 100-letnim dziedzictwie ABB Turbocharging, dołączysz do zespołu prawdziwych ekspertów w ekscytującym międzynarodowym środowisku, które łączy dążenie do doskonalenia się oraz bycia zaufanym partnerem wspierającym naszych klientów dzięki innowacyjnej technologii, wiedzy i inteligentnym rozwiązaniom. Wspieramy różnorodność i integrację we wszystkich wymiarach, przyjmując i celebrując indywidualne różnice.

Przewiń do profilu firmy