Oferta pracy

Młodszy Inżynier Serwisu IT

Hemmersbach

  • Czerwone Maki 85, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Hemmersbach

Czerwone Maki 85

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia IT On Site (druga linia) dla naszego międzynarodowego klienta

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych związanych z oprogramowaniem i sprzętem

  • Rozwiązywanie problemów i konfigurowanie środowiska Microsoft Windows, sieci i aplikacji biurowych

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami końcowymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Doświadczenie w konfiguracji komputerów PC/laptopów (oprogramowanie i sprzęt)

  • Znajomość domeny sieciowej, TCP/IP, MS Windows, Office i Active Directory

  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • Znajomość systemów obsługi zgłoszeń tj. ServiceNow (SNOW)

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w dostarczaniu usług wsparcia IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT

  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i podejmowania nowych wyzwań

  • Możliwość rozwoju w wielokulturowym środowisku w firmie o płaskiej strukturze i nieformalnej, bezpośredniej komunikacji

  • Praca w firmie zaangażowanej społecznie (wsparcie dla naszych projektów CSR: Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family)

  • Pakiet powitalny, kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie w realizacji zadań w ramach Buddy program

  • Kursy językowe, zniżki na studia na uczelniach partnerskich, szeroka gama szkoleń na wewnętrznej platformie e-learningowej, dla dzieci pracowników dostęp do serwisu edukacyjnego

  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Hemmersbach

Hemmersbach świadczy usługi w zakresie infrastruktury IT w ponad 190 krajach i posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie. Dostarczamy usługi wyłącznie dla wiodących firm z branży IT. Oferując pragmatyczne rozwiązania nie tylko zyskujemy zadowolenie naszych Klientów, ale zmieniamy świat wokół nas. Jako firma zaangażowana społecznie część naszych zysków przekazujemy na działania bezpośrednie: fundację Hemmersbach Rhino Force oraz Hemmersbach Kids’ Family.

Przewiń do profilu firmy