Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy inżynier serwisu

FreseniusO firmie

  • Krzywa 10

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów.

W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat. Aktualnie firma poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Inżyniera Serwisu.

Zadania, jakie Ci proponujemy

  • Uruchomienia, instalacje, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i konserwacje aparatury medycznej w warsztacie firmy (w Poznaniu) oraz placówkach medycznych na terenie wyznaczonego regionu Polski.
  • Instalacje systemów uzdatniania wody w placówkach medycznych.
  • Prowadzenie elektronicznej bazy danych i elektronicznego systemu raportowania prac serwisowych.
  • Szkolenie personelu w placówkach medycznych, współpraca z działem marketingu i sprzedaży.
  • Kontakty z klientami w celu promowania i podpisywania umów serwisowych.

W zamian oczekujemy:

  • wykształcenie – zdecydowanie preferowane wyższe, minimalne – średnie,
  • wiedza specjalistyczna – preferowana szczególnie wiedza z zakresu elektroniki i elektryki,
  • bardzo dobra / doskonała znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróżowania,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • sumienności i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • pracowitość i systematyczność

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • współpracę z zespołem profesjonalistów branży usług medycznych
  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii medycznych
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • system bonusowy
  • system szkoleń (blended learning)
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej
  • bezpieczeństwo pracy w czasie pandemii koronawirusa

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, iż zapoznałeś się z poniższą klauzulą informacyjną w związku z udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem Twoich danych zebranych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Fresenius Medical Care Polska SA z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Krzywej 13, Poznań 60-118.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (art. 221 KP w zw. z art. 6 ust. 1 lit c RODO), a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania tej rekrutacji lub przez okres przedawnienia roszczeń związany z procesem rekrutacyjnym. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim, w tym poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub z osobą do kontaktu w sprawie ochrony danych osobowych kierując korespondencję na adres: [email protected] lub na adres siedziby Spółki: ul. Krzywa 13, 60-118 Poznań.

Warto z nami pracować, gdyż:

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo,
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Ogłoszenie archiwalne