Oferta pracy

Młodszy inżynier sieci (data center)

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • LAN/WAN

System operacyjny

O projekcie

Cześć! Jesteśmy 9-osobowym zespołem, który zajmuje się szeroko pojętą infrastrukturą sieciową DC. Do naszych głównych zadań należy projektowanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań w oparciu o urządzenia L2/L3, systemów bezpieczeństwa, infrastruktury VPN, rozwiązań Application Delivery Controller. Zapewniamy stabilność i wydajność infrastruktury sieciowej dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Uczestniczymy w wielu projektach, rekomendujemy i opiniujemy proponowane rozwiązania w obszarze sieciowym. Stale współpracujemy z zespołami platformowymi (cloud, wirtualizacja, konteneryzacja) oraz security. Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy wspólnie i wspieramy się nawzajem.

Jeśli kręcą Cię sieci i chcesz się w tym obszarze rozwijać, to zapraszamy do nas! :)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i monitorowanie infrastruktury sieciowej DC

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • obsługa bieżących potrzeb klientów wewnętrznych

  • przygotowanie i utrzymywanie dokumentacji oraz procedur

  • udział w projektach rozwojowych prowadzonych w banku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika i pokrewne)

  • wiedza ogólna z zakresu sieci LAN/WAN oraz autentyczne zainteresowanie tym obszarem

  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji

  • pewność siebie i umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobre zdolności komunikacyjne

  • otwartość na zmiany

  • dyspozycyjność - pracujemy w systemie dyżurowym

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, ale także pracy w grupie

  • chęć rozwijania swoich kompetencji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników