Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Inżynier Sprzedaży ds. Automatyzacji Przemysłu

EPCM Executive SearchO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, integratora rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Sprzedaży ds. Automatyzacji Przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze firmy w Warszawie, kontaktowanie Klientów z woj. mazowieckiego. Docelowo praca mobilna na obszarze woj. mazowieckiego.
  • Budowanie relacji biznesowych z firmami o profilu technicznym i oferowanie rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji.
  • Doradztwo techniczne w zakresie automatyzacji procesu produkcji oraz robotyzacji.
  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prowadzenie prezentacji technicznych.
  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych i szkoleniach sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, optymalnie związane z Automatyką, Mechatroniką, Budową Maszyn i pokrewne.
  • Chęć do docelowej pracy na stanowisku Inżyniera Sprzedaży.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Doradcy ds. techniczno-handlowych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie stawiającej na rozwój pracowników.
  • Możliwość kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi z obszaru robotyki i automatyki.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy, uzależniony od osiąganych wyników.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym docelowo - samochód służbowy.
  • Pracę w stabilnej firmie o dobrej opinii na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne