Logo Pracuj.pl

Młodszy inżynier sprzedaży – sieci przemysłowe

Elmark Automatyka S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Elmark Automatyka S.A.

Niemcewicza 76

Wesoła

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów
  • Utrzymywanie dobrych relacji i rozwój sprzedaży z obecnymi klientami firmy
  • Rozwijanie sprzedaży powierzonych grup produktowych
  • Prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów oraz partnerów podczas spotkań indywidualnych; udział w targach i seminariach
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Wiedza na temat sposobu działania sieci przemysłowych i popularnych w branży standardów komunikacyjnych np. Modbus TCP/IP;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym kontakt z klientem i jego bieżącą obsługę;
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Chęć i motywacja do podejmowania własnych inicjatyw;
  • Zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie praktyczne w konfigurowaniu sieci internetowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Wyższe wykształcenie (najchętniej techniczne: elektronika, mechatronika, zarządzanie i inżyniera produkcji lub inne kierunki ścisłe).

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia z wynagrodzeniem podstawowym i prowizją od sprzedaży .
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 .
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej branży.
  • Szansę na zostanie gwiazdą naszych social mediów i budowę marki osobistej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • możliwość uzyskania uprawnień

Do zespołu specjalizującego się w obszarze przemysłowej transmisji danych szukamy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Sprzedaży. Osoba ta będzie odpowiedzialna za powierzone portfolio produktów, ich promocję oraz wsparcie techniczne. Szukamy młodej osoby nastawionej na rozwój w kierunku sieci komputerowych, chętnej do nauki, otwartej na nowe doświadczenia oraz lubiącej wyzwania.

Jako Elmark Automatyka S.A. działamy na rynku już od 40 lat. Jednocześnie średnia wieku to u nas mniej niż trzydziestka. Zatrudniamy ludzi młodych, którzy szybko awansują, zostając liderami działów. Firma każdego roku notuje coraz lepszą sprzedaż. Dlatego potrzebujemy w naszych strukturach kolejnych utalentowanych osób. 😊

Aktualnie nasz zespół to blisko 70 osób.

Poza marką własną - Elmatic, w portfolio posiadamy (na wyłączność lub jako autoryzowany i preferowany dystrybutor) rozwiązania uznanych producentów:

• Advantech

• Getac

• MEAN WELL

• Moxa

• Unitronics

• Universal Robots

Mamy też własny Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i serwis. Co roku dostarczamy na rynek sprzęt o wartości ok. 140 000 000 zł.

Młodszy inżynier sprzedaży – sieci przemysłowe, Niemcewicza 76, Wesoła, Warszawa