Oferta pracy

Młodszy Inżynier Sprzedaży Wewnętrznej

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Łęgska 29

Włocławek

Obecnie do WIKA Polska sp.z.o.o poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: ul. Łęgska 29/35, Włocławek

Oferujemy:

  • adaptację zawodową przygotowującą do specyfiki pracy na nowym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, świąteczne świadczenia finansowe, dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

Główne zadania:

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych odpowiadających warunkom i zapytaniom klientów oraz ofert na przetargi.
  • nadzorowanie terminowości i jakością opracowywanych ofert
  • realizacja planu sprzedaży
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne dla klienta
  • analizowanie dokumentacji technicznej klienta za zgodność z normami, dyrektywami i standardami

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie techniczne
  • ogólna wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • dobra organizacja pracy własnej, asertywność, systematyczność
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy