Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Symulacji Procesów

LUQAM

LUQAM

Henryka Kamieńskiego 47

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie symulacji procesów z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania

  • Udział w projektach optymalizacyjnych i pomiarowych procesów operacyjnych

  • Instalacja sprzętu pomiarowego w badanych zakładach przemysłowych

  • Udział w wewnętrznych projektach R&D

  • Udział w projektach Industry 4.0

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student 5 roku

  • Podstawowa znajomość oprogramowania Flexsim

  • Podstawowa znajomość narzędzi Lean oraz zasad organizacji procesów produkcyjnych

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne szkolenia i dynamiczny rozwój kompetencji