Młodszy Inżynier Systemowego Wsparcia Technicznego Klienta

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rockwell Automation to światowy lider automatyki przemysłowej, energii, kontroli i informacji w przemyśle. Na rynku od 115 lat, zatrudniamy ponad 23 tys. pracowników w ponad 80+ krajach na świecie. Rockwell w Polsce jest od ponad 20 lat, a od 12 lat rozwija swoją działalność na Śląsku. W katowickim centrum odpowiadamy za główne obszary rachunkowości finansowej od zobowiązań i należności, po księgę główną, środki trwałe czy rozliczenia wydatków służbowych w skali globalnej, całej grupy kapitałowej. W naszym centrum mówimy w 11 językach, prowadzimy rachunkowość w ponad 80 krajach na całym świecie. Jesteśmy międzynarodowym centrum innowacji i automatyzacji procesów księgowych dedykowanych dla globalnego biznesu.
    Miejsce pracy: Katowice

    Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w danej specjalizacji, potrafiącego rozwiązać różnorodne problemy techniczne w zakresie automatyki przemysłowej, w kreatywny i efektywny sposób.

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz inżynierom, technikom i specjalistom produktowym, którzy diagnozują i rozwiązują problemy techniczne pojawiające się u klientów;
    • monitorowanie pojawiających się alarmów po stronie klienckiej oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu ich eliminację;
    • raportowanie pojawiających się błędów projektowych oraz problemów związanych z utrzymaniem ruchu do grupy inżynieryjnej;
    • możliwe zaangażowanie w tworzenie aplikacji, testowanie i instalowanie ich u klienta oraz przeprowadzanie szkoleń;
    • możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji;
    • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektryczne, informatyczne lub pokrewne);
    • ukończone szkolenie oraz biegłość w zintegrowanej architekturze (Logix, Networks & Drives), w zaawansowanych aplikacjach systemowych;
    • min. 3 letnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, w tym we wsparciu technicznym, rozwiązywaniu problemów klienckich, projektowaniu systemów automatyki (software & hardware);
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
    • umiejętność właściwego ustalania priorytetów;
    • zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu;
    • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy.

    WHY US?

    • FLEXIBLE SCHEDULE
    • CREATIVE ENVIRONMENT
    • FRIENDLY ATMOSPHERE
    • PROFESSIONAL TRAINING
    • GLOBAL TEAM
    • PEOPLE CENTRIC
    • LANGUAGE COURSES
    • BENEFITS PACKAGE
    • CAFETERIA SYSTEM
    • ANNUAL BONUS
    • LUNCH FUNDS
    • ADDITIONAL BONUSES
    • LIFE INSURANCE
    • PRIVATE HEALTH CARE

    Why us?

     flexible schedulecreative environmentfriendly atmosphereprofessional trainingglobal teampeople centriclanguage courses
    benefits packagecafeteria systemannual bonuslunch fundsadditional bonuseslife insurance private health care
    Are you interested?

    If you are interested in the vacancy, please send your application in English by online form.

    If you have any questions please contact us at: [email protected]

    We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

    All applications should have written the following clause:

    Administratorem danych jest Rockwell Automation Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 01-797, Powązkowska 44C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.