Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Systemowy

Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Modelarska 12

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

System operacyjny

O projekcie

Nowozatrudniona osoba dołączy do zespołu doświadczonych inżynierów pracujących nad rozwojem i utrzymaniem systemów komputerowych (HW/Linux OS) dla systemów sterowania ruchem kolejowym.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja rozwiązań technicznych dla wymaganych zmian w produkcie

  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych na poziomie sprzętu oraz systemów operacyjnych

  • Udział w pracach rozwojowych (tworzenie rozwiązań technicznych, definiowanie wymagań, testy funkcjonalne, dokumentacja)

Nasze wymagania

  • Znajomość architektury komputerów (HW/OS)

  • Znajomość technologii sieciowych oraz protokołów komunikacyjnych

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego do codziennej współpracy z zespołami w regionie

  • Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość Ubuntu, CentOS, FreeBSD, cyber security

  • Wiedza z zakresu systemów wbudowanych i elektroniki

To oferujemy

  • Elastyczny początek dnia,

  • Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich,

  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą,

  • Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej,

  • Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP,

  • Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami,

  • Imprezy rodzinne,

  • Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli,

  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy / bike parking

  • premia roczna / annual bonus

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się

w pobliży Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy