Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Systemowy

SEVENET S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń klientów,

  • Obsługa awarii,

  • Aktywna pomoc w licznych projektach,

  • Współpraca z innymi zespołami,

  • Świadczenie usług wsparcia handlowego,

  • Uaktualnianie i zdobywanie wiedzy w zakresie obszarów oferowanych systemów i rozwiązań,

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość technologii IP

  • Dobra znajomość technologii i zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT

  • Znajomość technologii i produktów sieciowych Cisco

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

  • Certyfikat Cisco CCNA mile widziane,

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,

  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szeroki pakiet socjalny,

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,

  • Swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my 

Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy