Oferta pracy

Młodszy Inżynier Systemowy

VERACOMP - EXCLUSIVE NETWORKS POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

  • Zawiła 61, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Zawiła 61

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TCP/IP

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne produktów z obszaru sieciowego

  • utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi firmy w zakresie technologicznym

  • doradztwo techniczne oraz dobór rozwiązań dla projektów informatycznych

  • opieka techniczna nad prowadzonymi projektami

  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów rozwiązań

  • praca z ekspertami i profesjonalistami w dziedzinie IT

Nasze wymagania

  • znajomość technologii sieciowych: zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych oraz narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • orientacja w tematyce kontroli dostępu (firewall) i aplikacjach, ochrony przed malware, atakami (IDS, IPS, DDoS) oraz ochrony poczty elektronicznej

  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji technicznych oraz pokazów warsztatowych

  • nastawienie na realizację celów i poczucie odpowiedzialności za ich osiągnięcie

  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem pracy

  • samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację

To oferujemy

  • Zobacz co oferujemy: https://www.veracomp.pl/o-firmie/kariera/benefity

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • preferencyjne pożyczki

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • multisport

    Veracomp - Exclusive Networks Poland to wiodący dystrybutor z wartością dodaną, dostarczający komplek­sowe rozwiązania teleinformatyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotka jest częścią firmy Exclusive Networks - globalnego, specjalizowanego dystrybutora VAD obecnego w ponad 100 krajach świata.

    Veracomp- Exclusive Networks to miejsce, w którym realizujemy się, rozwijamy, wspieramy, budujemy relacje, przyjaźnie i karierę.

    Miejsce to tworzą ludzie, dzięki którym kształtujemy wspólnie naszą przestrzeń pracy, wskazujemy możliwości rozwoju, dajemy sobie wzajemnie poczucie bezpieczeństwa, angażujemy w sukces własny, partnerów i produ­centów, zachowując przy tym autonomię i elastyczność.

    Przewiń do profilu firmy