Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Systemowy - monitoring

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

    Aktualnie, w związku z nowymi kontraktami poszukujemy osób zainteresowanych pracą w projekcie realizowanym wspólnie z jedną z największych firm informatycznych w Polsce z siedzibą w Krakowie, na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kraków
    (możliwość zakwaterowania)

    Zakres obowiązków

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować prace w zakresie:

    • pierwsza linia wsparcia – kontakty z klientami, operatorami, dostawcami i inżynierami,
    • monitorowanie infrastruktury sieciowej – łącza, serwery, routery, switche, firewalle, itp.,
    • obsługa incydentów: awarie sprzętowe, awarie łączy, wykrywanie problemów w LAN/WAN,
    • budowanie raportów w oparciu o dane z systemów monitoringowych,
    • obsługa zgłoszeń (rejestracja, pilnowanie terminów, eskalacje, aktualizacja zgłoszeń),
    • praca zgodnie z wytycznymi z instrukcji stanowiskowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat),
    • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • znajomość zagadnień związanych z budową i rozwiązywaniem problemów w sieciach LAN/WAN,
    • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia i wysoka kultura osobista,
    • profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, zachowywanie ustalonych standardów jakości,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Nie jest wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca na pełny etat.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość języka: francuskiego, niemieckiego, włoskiego lub rosyjskiego,
    • umiejętność pracy w środowisku Linux (tryb tekstowy, pisanie skryptów, zarządzanie systemem),

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami w nowoczesnym środowisku pracy,
    • szkolenie stanowiskowe w pierwszym okresie pracy, szkolenia techniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT oraz indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń,
    • bezpłatny dostęp do centrum rekreacyjnego,
    • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
    • dla osób spoza Krakowa jest możliwość nieodpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w początkowym okresie pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.