Oferta pracy

Młodszy inżynier systemowy

IT.integro Sp. z o.o.

6 9009 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics

  • SQL

  • Windows Server

  • PowerShell

  • Azure SQL

  • Docker

  • Ubuntu

  • Linux

  • Jira

  • Azure DevOps

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy pionierem i niekwestionowanym liderem wdrożeń Microsoft Dynamics NAV/365 BC w Polsce. 200-osobowy zespół IT.integro tworzą ludzie o przeróżnych kompetencjach z zakresu programowania, business intelligence, zarządzania projektami, sprzedaży, szkoleń i wielu innych. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Codziennie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie środowisk produkcyjnych oraz deweloperskich systemu Microsoft Dynamics NAV/365 BC

  • Administracja serwerami Windows i MSSQL

  • Wdrażanie i utrzymanie systemów wysokiej wydajności

  • Automatyzacja konfiguracji i zadań administracyjnych

  • Diagnozowanie i naprawianie problemów

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii: Windows Server, MSSQL Server, Powershell, Azure, JIRA, Docker

  • Dobra, skuteczna i profesjonalna komunikacja w mowie i w piśmie

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zdolność uczenia się i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemów Linux Debian / Ubuntu

  • Doświadczenie we wsparciu systemów ERP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • okazję współtworzenia produktów, z których korzystają firmy na całym świecie

  • pracę wśród ekspertów branży wdrożeń systemów ERP

  • przejrzysty system wynagradzania

  • partnerskie relacje w zespole

  • pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej z szerokim dostępem do wiedzy i okazji do rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa z HR

3

Rozmowa techniczna z potencjalnym przełożonym

4

Ostateczna decyzja

IT.integro jest strategicznym Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w Polsce. Od 30 lat współpracuje w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft.

Spółka przeprowadziła ponad 350 wdrożeń oraz 850 projektów, wspierając przy tym pracę tysięcy użytkowników systemu ERP. Dodatkowo, z sukcesem realizuje globalne i wielojęzyczne projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. Firma zrealizowała wdrożenia systemu ERP w ponad 50 krajach i wspiera obcojęzycznych użytkowników z całego świata.

Przewiń do profilu firmy