Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Systemowy - VMware

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Poland jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DCP/MIS/406000/05/18

    Zadania:

    • Praca w ramach pierwszej technicznej linii wsparcia produktów VMware dla klientów.
    • Obsługa klientów z Polski oraz z zagranicy.
    • Obsługa zgłoszeń za pośrednictwem telefonu, e-mail oraz sesji zdalnej.
    • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych klientów przy współpracy z inżynierami wyższej linii wsparcia.
    • Bezpośrednia współpraca z pracownikami zespołu wsparcia technicznego i eskalacji, w celu rozwiązania zgłaszanych problemów.
    • Dokumentacja rozwiązanych spraw oraz rozwój wewnętrznej bazy wiedzy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, informatyczne lub ostatni rok studiów zaocznych.
    • Znajomość platformy wirtualizacji firmy Vmware.
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie (poziom C1 lub wyższy).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (minimum B2).
    • Dużym atutem będzie dobra znajomość języka rosyjskiego (poziom B2 lub wyższy).
    • Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, administracja środowiskiem VMware).

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów w środowisku VMware.
    • Certyfikat VMware Certified Professional 6 – Data Center Virtualization (VCP6-DCV).
    • Znajomości systemów Windows i/lub Linux.
    • Znajomość konfiguracji serwerów firm HP/DELL EMC/IBM.
    • Znajomość rozwiązań data center.
    • Znajomość rozwiązań serwerowych.
    • Znajomość rozwiązań z zakresu pamięci masowych.
    • Znajomość sieci LAN i/lub SAN.

    Oferujemy:

    • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę.
    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy.
    • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: DCP/MIS/406000/05/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

    Administratorem Twoich danych osobowych są spółki S&T w Polsce: S&T Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21D, 02-676 Warszawa oraz S&T Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21D, 02-676 Warszawa, zwane dalej „S&T”. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami, w tym, w celu aktualnie prowadzonej rekrutacji.

    1. Administrator wyznaczył osobę odpowiedzialną za nadzór nad danymi osobowymi przetwarzanymi w organizacji, tj. Pełnomocnika Zarządu ds. ochrony danych osobowych.
    Z Pełnomocnikiem można się kontaktować pisząc na adres Administratora lub pod adresem e-mail: RODO@snt.pl.

    2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie:
    a) niezbędność do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy,
    b) udzielona zgoda
    c) niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Twoje pisma i wnioski.

    3. Twoje dane mogą być przekazywane następującym podmiotom:
    a) procesorom w związku ze zleconymi przez S&T działaniami realizowanymi w imieniu S&T
    b) firmom, które będą dostarczać do Ciebie przesyłki.

    4. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

    5. Okres przetwarzania danych osobowych jest uzależniony od celu, w jakim dane są przetwarzane. Okres, przez który Twoje dane osobowe będą przechowywane to:
    a) 12 miesięcy – jeśli zostanie udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje
    b) do 50 lat – jeśli doszło do zawarcia stosownej umowy (np. umowa o pracę)
    c) 2 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji – jeśli nie doszło do zawarcia stosownej umowy i nie została udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje.

    6. Ponadto, informujemy, że masz prawo do:
    a) żądania dostępu do Twoich danych osobowych
    b) sprostowania danych,
    c) żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
    d) usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania
    e) wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Twoich danych osobowych
    f) przeniesienia Twoich danych osobowych

    7. Posiadasz również prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Twoich danych, z tym, że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    8. W przypadku wątpliwości, co do prawidłowości przetwarzania Twoich danych osobowych przez S&T, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    9. S&T nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.