Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Systemowy

Softinet Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Myślisz nad zmianą pracy? Dręczy Cię brak rozwoju? Ciekawych projektów? Nowych wyzwań? A może po prostu w firmie panuje nieciekawa atmosfera, a przełożeni są zamknięci na Twoje pomysły? Jeśli jednocześnie jesteś osobą samodzielną, zdyscyplinowaną , a w działaniach nastawioną na cel – to szukamy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie sprzedaży rozwiązań IT, w tym również prowadzenie prezentacji dla klientów (działania pre-sales)

  • Świadczenie usług wdrożeniowych, oraz usług związanych ze wsparciem technicznym dotyczącym oferowanych rozwiązań

  • Udział w pracach administracyjnych związanych z infrastrukturą firmy, oraz wsparciem dla pracowników.

  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach/zdobywanie certyfikacji

  • Przygotowanie oraz prowadzenie warsztatów/szkoleń dotyczących oferowanych rozwiązań

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość sieci TCP/IP, oraz kluczowych rozwiązań sieciowych (przełączniki, routery itd.)

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Windows/Linux

  • Znajomość zagadnień oraz rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa IT

  • Znajomość rozwiązań Microsoft (M365, Azure itd.) będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna wiedza dotycząca infrastruktury IT (ActiveDirectory, wirtualizacja, serwery, backup)

  • Wykształcenie wyższe informatyczne będzie dodatkowym atutem

  • Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Stawiamy na rozwój - udział w ciekawych szkoleniach, możliwość certyfikacji z zakresu rozwiązań IT

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

  • Praca z najnowszymi technologiami

  • Szeroki zakres realizowanych projektów

  • Darmowe lekcje języka angielskiego w firmie

  • Pracę w dynamicznym i zintegrowanym zespole

  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Softinet jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze nowoczesnych technologii z zakresu bezpieczeństwa sieci i danych, optymalizacji działania infrastruktury IT, konsolidacji i wirtualizacji zasobów oraz systemów tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami i dostawcami rozwiązani teleinformatycznych.

Softinet to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.

Przewiń do profilu firmy