Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Systemowy

3PRO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami i aplikacjami Microsoft oraz innych producentów

  • Rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów

  • Wdrażanie zmian projektowych

  • Zarządzanie aktualizacjami oraz pracami prewencyjnymi

  • Monitoring systemów i aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku Administratora lub Młodszego Inżyniera Systemowego

  • Wiedza w zakresie administracji produktami / usługami on-premises takimi jak: Windows Server Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, File Services, Print Services, Exchange, IIS

  • Wiedza ogólna w zakresie administracji produktami Office 365 w skali Enterprise

  • Wiedza ogólna w zakresie technologii Hyper-V i/lub Vmware vSphere (na potrzeby bieżącej administracji)

  • Umiejętność automatyzowania prac administracyjnych za pomocą narzędzi skryptowych – np. Powershell

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Udział w ciekawych projektach sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System premiowy

  • Prywatny pakiet medyczny, kartę Benefit

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma 3pro Sp. z o. o. istnieje na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się w wymagających projektach budowy, integracji i utrzymania zaawansowanych rozwiązań technologicznych w szeroko pojętych obszarach IT i Automatyki.

Przewiń do profilu firmy