Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my

    Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

     Opis stanowiska:

    • Obsługa zgłoszeń klientów,
    • Obsługa awarii,
    • Aktywna pomoc w licznych projektach,
    • Współpraca z innymi zespołami,
    • Świadczenie usług wsparcia handlowego,
    • Uaktualnianie i zdobywanie wiedzy w zakresie obszarów oferowanych systemów i rozwiązań,

    Wymagania:

    • Obsługa i wsparcie obecnych klientów ,
    • Umiejętności komunikacyjne,
    • Bardzo dobra znajomość technologii IP
    • Dobra znajomość technologii i zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
    • Znajomość technologii i produktów sieciowych Cisco
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
    • Certyfikat Cisco CCNA mile widziane,
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • Możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,
    • Swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,
    • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Szeroki pakiet socjalny,
    Jesteś zainteresowany?

    Prześlij nam swoje CV z dopiskiem „Młodszy Inżynier Systemowy” za pomocą przycisku aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sevenet S.A. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sevene S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Galaktycznej 30A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.