Oferta pracy

Młodszy inżynier technicznego utrzymania obiektów

Anwim S.A.O firmie

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym budynków stacji paliw i obiektów budowlanych będących własnością spółki

  • stała kontrola obiektów w zakresie terminów przeglądów budowlanych, eksploatacji urządzeń, oraz przeglądów ppoż.

  • obsługa procesu gwarancyjnego prowadzonych inwestycji

  • monitorowanie remontów, weryfikacja zgłoszeń remontowych, wystawianie zleceń

  • kontrola dokumentów rozliczeniowych pod kątem zgodności z umowami i wystawionymi zleceniami

  • współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego i Urzędem Miar w nadzorowanym obszarze

  • dbanie o porządek dokumentacji i właściwy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo, inżynieria środowiska, elektroenergetyka lub pokrewnym

  • umiejętność obsługi programów: AutoCad, Norma Pro, MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność

  • komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w technicznym utrzymaniu obiektów budowlanych

  • znajomość przepisów prawnych, technicznych i procesów w zakresie planowania, wykonawstwa, bieżącej eksploatacji i utrzymania obiektów budowlanych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy