Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier / Technik Testów Laboratorium R&D

BorgWarner Rzeszow Sp. Z o.o. Drivetrain Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wsparcia dla laboratorium B+R w dziale inżynierii produktu przy wykonywaniu testów i uruchamianiu maszyn

  • Tworzenie procedur testowych dla nowych produktów według specyfikacji

  • Wykonywanie testów oraz pomiarów na testerach inżynieryjnych

  • Opracowywanie raportów z testów walidacyjnych

  • Wsparcie przy pracach serwisowych i kalibracji testerów (np. wymiana i kalibracja czujników ciśnienia )

  • Dbałość o stan techniczny sprzętu w laboratorium

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium pomiarowym lub dziale badawczym

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Elektronika, Mechatronika lub pokrewne)

  • Doświadczenie w wykonywaniu badań z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych ( np. miernik , oscyloskop, maszyny wytrzymałościowe, mikroskop itp )

  • Doświadczenie przy obsłudze stanowisk testowych B+R (testy pod obciążeniem zmęczeniowe, wibracyjne, funkcjonalne )

  • Zdolności manualne na wysokim poziomie

  • Znajomość podstawowych zagadnień statystyki matematycznej

  • Znajomość obsługi komputera

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość podstaw hydrauliki i elektroniki

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Preferowane roczne doświadczenie w branży automotive

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV poprzez portal pracuj.pl

2

Weryfikacja aplikacji

3

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

4

Spotkanie - rozmowa z zespołem rekrutacyjnym

5

Informacja zwrotna o wynikach procesu rekrutacyjnego

6

Zamknięcie procesu - złożenie oferty wybranemu kandydatowi

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji

(CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

BorgWarner Inc. jest amerykańskim koncernem napędzającym rynek motoryzacyjny. Produkujemy komponenty oraz systemy zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach silnikowych. Jako lider produktów z ponad 130-letnim doświadczeniem wspieramy przemysł w realizacji rozwiązań technologicznych dla małych i średnich samochodów oraz zastosowań do pojazdów ciężarowych i terenowych.

Przewiń do profilu firmy