Oferta pracy

Młodszy Inżynier - Technolog Kompozytów

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

W związku z rozwojem zespołu w Centrum Technologii Kompozytowych, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • opracowywanie procesów wytwórczych części kompozytowych;
  • projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego;
  • wytwarzanie części kompozytowych;
  • praca przy obrabiarce numerycznej 5-osiowej
  • współpraca z pozostałymi pionami, zakładami i laboratoriami Ł-ILOT;
  • udział w tworzeniu dokumentacji do części kompozytowych;
  • udział w projektach z zakresu technologii kompozytowych.

Oczekujemy:

  • minimalnego wykształcenia: ukończone studia inżynierskie techniczne;
  • rok doświadczenia zawodowego;
  • znajomości języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną;
  • znajomości oprogramowania inżynierskiego CAD;
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office);
  • otwartości oraz umiejętności szybkiego uczenia się;
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań;
  • samodzielności, dokładności, rzetelności i terminowości;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęci rozwoju i poszerzania wiedzy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownie - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy