Oferta pracy

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.O firmie

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Bestwińska 21

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC;

  • Tworzenie wizualizacji na panele HMI oraz SCADA;

  • Wykonywanie połączeń elektrycznych;

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej;

  • Opracowywanie specyfikacji;

  • Uruchamianie maszyn przemysłowych;

  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • W trakcie studiów lub wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację,

  • Podstawy znajomości sterowników PLC oraz systemów SCADA, HMI;

  • Podstawy znajomości posługiwania się dokumentacją elektryczną;

  • Znajomość zagadnień związanych z układami bezpieczeństwa (SICK, PILZ,OMRON);

  • Znajomość zagadnień związanych z sensorami wizyjnymi (COGNEX, KEYENCE);

  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i pneumatyką przemysłową (FESTO, SMC);

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych (zarówno w Polsce jak i za granicą),

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;

  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;

  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;

  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży Automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems) w Czechowicach-Dziedzicach

W zakładzie Valeo w Czechowicach-Dziedzicach wytwarzane są systemy napędu wspomagające redukcję zużycia paliwa oraz niższą emisję spalin - rozruszniki, przepustnice powietrza, zawory recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjne elektryczne turbosprężarki. Dodatkowo czechowicki zakład skupia się na regeneracji i tym samym przywracaniu tzw. drugiego życia takim produktom jak alternatory, rozruszniki, dwumasowe koła zamachowe oraz kompresory do klimatyzacji samochodowych.

Przewiń do profilu firmy