Oferta pracy

Młodszy Inżynier w dziale Badań i Rozwoju

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi:  Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Praca polegać będzie na tworzeniu prototypowego urządzenia do diagnostyki medycznej, w tym: tworzenie specyfikacji i dokumentacji montażowej, prowadzenie kontroli jakości, przygotowanie i montaż komponentów niezębnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia. Jeśli jesteś osobą dokładną, skupioną na szczegółach i lubiącą uczyć się nowych rzeczy, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Udział w bieżącym projekcie wdrożeniowym wskazanym przez Spółkę,
  • Prowadzenie wstępnej kontroli jakości materiałów
  • Przygotowanie i montaż komponentów do analizatora
  • Testowanie układów analizatora
  • Praca zgodnie z wdrożonymi normami i instrukcjami montażu
  • Raportowanie przebiegu procesu montażu analizatora oraz wyników testów
  • Tworzenie dokumentacji montażowej oraz dokumentacji technicznej projektu
  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk technicznych
  • Dyspozycyjność, praca na pełny etat.
  • Wysoka predyspozycja do prac manualnych
  • Wysoka zdolność koncentracji oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach
  • Chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Wiedza na temat elektroniki, mechaniki, itp.
  • Znajomość specyfiki pracy w pomieszczeniach kontrolowanych

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D
  • Dostęp do wszechstronnie wyposażonego laboratorium
  • Duże pole do samodzielnego działania i możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne, elastyczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy