Młodszy Inżynier w Dziale Badawczo-Rozwojowym Mechanicznym (sekcja: Wdrażania Lokalnych Komponentów)

LG Electronics Mława Sp. z o.o.O firmie

  • Mława
    Mława, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Młodszy specjalista (Junior)

LG Electronics Mława Sp. z o.o.

Mława

LG Electronics to światowy lider innowacyjnych technologii w branży elektroniki użytkowej. Produkty ze znakiem LG cieszą się opinią sprzętu o doskonałej jakości, trwałości i parametrach technicznych. Obecnie koncern posiada swoją sieć badawczą, produkcyjną, marketingową oraz dystrybucyjną na całym świecie zatrudniając ponad 72 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Inżynier
w Dziale Badawczo-Rozwojowym Mechanicznym
(sekcja: Wdrażania Nowych Modeli)

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja składu materiałowego nowych produktów
  • analiza składu materiałowego oraz kosztowego nowych odbiorników (pod kątem technicznym – poprawności)
  • analiza dokumentacji technicznej dot. nowych modeli (w j. angielskim)
  • lokalizacja komponentów, wdrażanie nowych technologii oraz procesów produkcyjnych
  • wsparcie dostawców w procesach uruchamiania nowych produktów oraz rozwiązywanie napotkanych problemów
  • wprowadzenie partii próbnej nowych jednostek oraz przygotowanie raportów z wdrożenia
  • rozwiązanie wszystkich problemów związanych z wprowadzeniem nowych produktów do produkcji
  • weryfikacja możliwości wprowadzenia oszczędności oraz uproszczenia montażu w nowych produktach
  • przygotowywanie inżynierskich kart zmian oraz wsparcie działów powiązanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: mechanika i pokrewne)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych jak i zagranicznych)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w grupie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy