Oferta pracy

Młodszy Inżynier w Dziale IT (Helpdesk)

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

LG Electronics 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja zgłoszeniami od pracowników i rozwiązywnie problemów - Helpdesk

  • Serwisowanie oraz naprawa sprzętu (komputery, video-konferencje, projektory)

  • Administracja PC

  • Nadzór nad siecią telefoniczną oraz zarządzanie centralą telefoniczną wraz z uprawnieniami

  • Telefoniczne oraz zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza i druga linia wsparcia technicznego

  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT

  • Tworzenie bazy wiedzy na podstawie incydentów i rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w zakresie Helpdesk mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zorientowanie na osiąganie i realizację celów, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisportu

  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę