Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier w Dziale Jakości

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

LG Electronics 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów jakościowych
  • Opracowywanie, analiza, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór nad reklamacjami
  • Kontakt z serwisem i dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Zdolności analityczne i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Elastyczność i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów

To oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli akurat nie widzisz oferty dla siebie, a praca dla naszej organizacji wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę, skontaktuj się z nami mailowo. Zachowamy sobie Twoje CV i napewno odezwiemy się, gdy wolne będzie stanowisko, któremu odpowiada Twój profil.

Młodszy Inżynier w Dziale Jakości, LG Electronics 1, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)