Młodszy Inżynier w dziale Jakości (New Product Quality) - program stażowy

Faurecia Automotive Polska S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Inżynierów Jakości

  • Kontakt z klientami lub dostawcami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów jakościowych

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych na produkcji

  • Współpraca z zespołem Specjalistów

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (zapewniamy rozwój w tym zakresie)

  • W trakcie studiów (preferowane: kierunki inżynierskie)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Obsługa komputera (obsługa pakietu Office)

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i terminowość

  • Znajomość narzędzi jakościowych (Ishikawa, metoda 5W,8D itp.)

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (pon. – pt.)

  • Chęć nawiązania z firmą dłuższej współpracy (uprzejmie informujemy, że nie oferujemy stażów wakacyjnych)

To oferujemy

  • System premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stołówka pracownicza

  • Świadczenia świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Przewiń do profilu firmy