Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier w Dziale Produkcji

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do 99 500 profesjonalistów w 34 krajach
    Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

    Pomóż nam tworzyć przyszłość
    Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.
    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Główne zadania i obowiązki:

    • Raportowanie i analizowanie realizacji wskaźników produkcyjnych
    • Wdrażanie narzędzi lean manufacturing
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Tworzenie standaryzacji pracy

    Kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość programów MS Office
    • Znajomość języka angielskiego
    • Zdolności analityczne
    • Kreatywność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Pakiet szkoleń
    • Pakiet LUXmed

    Aplikacje wraz z klauzulą o zgodzie na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
    z wybranymi kandydatami.