Młodszy Inżynier w Dziale Produkcji

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dołącz do 99 500 profesjonalistów w 34 krajach
Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

Pomóż nam tworzyć przyszłość
Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.
Miejsce pracy: Wałbrzych

Główne zadania i obowiązki:

  • Raportowanie i analizowanie realizacji wskaźników produkcyjnych
  • Wdrażanie narzędzi lean manufacturing
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Tworzenie standaryzacji pracy

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet LUXmed

Aplikacje wraz z klauzulą o zgodzie na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.