Oferta pracy

Młodszy Inżynier w Dziale R&D

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

LG Electronics 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentacją techniczno-konstrukcyjną we współpracy z innymi działami zakładu i kwaterą główną

  • Wprowadzanie zmian inżynierskich

  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych, montażowych

  • Wsparcie lokalnych dostawców w produkcji podzespołów

  • Zarządzanie projektami wdrożenia nowych modeli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny, mechaniczno-energetyczny lub elektroniczny

  • Mile widziane doświadczenie w dziale R&D

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Umiejętności projektowania 3D (NX lub inne)

  • Zdolności analityczne, dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów

To oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym usprawnianiu procesów produkcyjnych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli akurat nie widzisz oferty dla siebie, a praca dla naszej organizacji wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę, skontaktuj się z nami mailowo. Zachowamy sobie Twoje CV i napewno odezwiemy się, gdy wolne będzie stanowisko, któremu odpowiada Twój profil.