Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier w Dziale R&D

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zadania:

    • Zarządzanie dokumentacją techniczno-konstrukcyjną we współpracy z innymi działami zakładu oraz centralą firmy
    • Wprowadzanie zmian inżynierskich
    • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych, montażowych
    • Wsparcie lokalnych dostawców w produkcji podzespołów
    • Zarządzanie projektami wdrożenia nowych modeli

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Znajomość pakietu Adobe Design Standard mile widziana
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Zdolności analityczne, dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Elastyczność i dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów

    Firma oferuje:

    • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym usprawnianiu procesów produkcyjnych
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
    • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

    Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

    Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
    | 518 542 738