Oferta pracy

Młodszy Inżynier w Dziale Technicznym

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy w dziale technicznym? A może masz już praktykę, ale szukasz nowych możliwości?

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kreatywnej osoby, która potrafi rozwiązywać problemy natury technicznej.

Komunikujesz się w języku angielskim? Stanowisko: Młodszy Inżynier w Dziale Technicznym, czeka właśnie na Ciebie! APLIKUJ!

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych produktów i procesów produkcyjnych - a także ulepszanie już wdrożonych

  • Rozwój nowych/istniejących produktów i procesów

  • Wsparcie szwedzkiego działu technicznego w rozwoju nowych/istniejących produktów i procesów

  • Bieżące informowanie na piśmie o wszelkich istotnych kwestiach technicznych

  • Kalibracje

  • Audyty produktów zgodnie z planem rocznym

  • Odpowiednie przeszkolenie personelu (wdrażanie nowych zmian w produkcie/procesie)

  • Zatrzymanie produkcji / wstrzymanie wysyłki do klienta w przypadku poważnych problemów związanych z jakością techniczną, środowiskiem i bezpieczeństwem, dopóki wszystkie problemy nie zostaną rozwiązane

  • Inicjowanie technicznych działań naprawczych i zapobiegawczych

  • Wysyłanie mierników pomiarowych do zewnętrznej kalibracji

  • Przeprowadzanie kalibracji wewnętrznych urządzeń pomiarowych

Wymagania pracodawcy

  • Ukończone szkolenie zewnętrzne (z certyfikatem) IATF 16949

  • Umiejętność praktycznego wykorzystania tych narzędzi FMEA, CP, MSA

  • Znajomość programu CMS (szczególnie moduł kalibracji)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy (kat B)

  • Zrozumienie obowiązujących wymagań CSR i technicznych klientów

  • Umiejętność kalibrowania sprzętu

Mile widziane

  • Doświadczenie techniczne

Pracodawca oferuje

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kawa / herbata

  • Prywatna opieka medyczna

  • Komputer do użytku prywatnego

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Aplikuj już teraz!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy