Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Inżynier w dziale Technologii - Inżynieria Procesu Spawania Laserowego (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z technologią spawania laserowego oraz wsparcie w opracowaniu założeń technicznych dla maszyn i narzędzi spawalniczych

  • Ciągłe doskonalenie procesów i linii produkcyjnych

  • Opracowanie i nadzór nad kartami parametrów oraz dokumentacją maszynową i procesową

  • Udział w przygotowaniu i wdrażaniu zmian inżynieryjnych i procesowych ECR/PCR

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi podczas prac związanych udoskonalaniem maszyn i narzędzi spawalniczych

  • Współpraca z Logistyką, Wydziałami produkcyjnymi, Zakupami, Utrzymaniem Ruchu, Kontrolą Jakości i BHP

Nasze wymagania

  • Znajomość CAD

  • W trakcie studiów/studiów podyplomowych (preferowane kierunki: techniczne)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (pon. – pt.)

  • Chęć nawiązania z firmą dłuższej współpracy (uprzejmie informujemy, że nie oferujemy stażów wakacyjnych)

  • Znajomość MS Office (przede wszystkim MS Excel)

To oferujemy

  • System premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stołówka pracownicza

  • Świadczenia świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • premia semestralna

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce (ok. 6zł za obiad)

  • dofinansowanie do dojazdów (autobus pracowniczy)

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Przewiń do profilu firmy