Młodszy Inżynier w dziale Utrzymania Ruchu (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz rozchodu części zamiennych

  • Raportowanie wydajności linii produkcyjnych

  • Raportowanie przestojów linii

  • Analiza przestojów i tworzenie planów działań

  • Tworzenie dokumentów tygodniowych i miesięcznych związanych z przestojami

  • Aktualizacja dokumentacji przeglądów technicznych

  • Wsparcie przy uruchomieniu i walidacji nowych maszyn oraz narzędzi produkcyjnych

  • Udział w optymalizacji i doskonaleniu procesu produkcyjnego

  • Wdrażanie standardów FES

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem kierunku technicznego / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych

  • Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Umiesz sprawnie obsługiwać pakiet Office (Excel, Power Point)

  • Jesteś komunikatywny/a, a praca w zespole to Twój żywioł!

  • Jesteś chętny do samodoskonalenia i rozwoju

  • Jesteś osobą zaangażowaną i zdeterminowaną w dążeniu do celu

  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek - piątek)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Premia semestralna

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy