Oferta pracy

Młodszy Inżynier

Huawei Polska Sp. z o.o.

  • Domaniewska 39A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Domaniewska 39A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • HUAWEI oferuje doskonałe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, nie tylko dla profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym, ale także dla młodych i utalentowanych osób. Aktualnie poszukujemy nastawionych na rozwój studentów i absolwentów wydziałów: telekomunikacji, informatyki, elektroniki i matematyki, którzy chcą realizować ambitne wyzwania w branży ICT.

  • Serdecznie zapraszamy do realizacji swoich ambicji wraz z HUAWEI. Z nami zdobędziesz satysfakcjonujące doświadczenie, znajdziesz obszar, w którym możesz rozwijać swój potencjał, będziesz miał szansę dołączyć do wyjątkowych międzynarodowych zespołów i wyruszyć w drogę do samorealizacji.

  • Pasja do tworzenia niestandardowych rozwiązań

  • Dążenie do podwyższania własnych kompetencji

  • Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Chęć rozwoju zawodowego i ambicja

  • Motywacja do wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na studiach

  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami

  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim i polskim

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity poza płacowe

  • Możliwości dalszego, systematycznego rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • Career development

  • Bonus system

  • Multisport card

Huawei is a leading global provider of information and communications technology (ICT) infrastructure and smart devices. We look for people who share our vision: to bring digital to every person, home and organization for a fully connected, intelligent world.

We are a leading supplier of next generation telecom networks and currently serve 37 of the world`s top 50 operators. Our people are committed to providing innovative products, services and solutions, and understand it as their mission to create long-term value and growth potential for our clients.

Przewiń do profilu firmy