Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy inżynier wsparcia procesu produkcji oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. SWQA/SE/JSPDI

    Zadania

    • Wdrażanie zmian procesowych w zespołach deweloperskich R&D
    • Mierzenie wydajności i wprowadzanie usprawnień w procesie wytwarzania oprogramowania
    • Analiza bieżących wymagań oraz dobór i wdrożenia narzędzi wspomagających proces produkcji oprogramowania
    • Zapewnianie wysokiej jakości procesu produkcji oprogramowania na każdym jego etapie - przez przeglądy dokumentacji i danych projektowych oraz prowadzenie wewnętrznych audytów zgodności z procesem
    • Zbieranie, analiza i przetwarzanie danych związanych z procesem wytwarzania oprogramowania
    • Stałe wsparcie użytkowników procesu wytwarzania oprogramowania w zakresie konsultacji dot. jakości i wymagań procesowych
    • Rozwój narzędzi i procedur służących nowoczesnej Inżynierii Oprogramowania
    • Drobne prace programistyczne (prototypowanie i testowanie narzędzi na użytek wewnętrzny zespołu)

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)
    • Znajomość zagadnień związanych z Inżynierią Oprogramowania i zapewnieniem jakości oprogramowania (metodyki wytwarzania oprogramowania, RM, CI, CM, repozytoria kodu, przeglądy kodu, testy oprogramowania, audyty itp.)
    • Zdolności analityczne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej
    • Umiejętność sprawnego wykorzystania aplikacji Excel w doraźnej analizie danych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) w tym terminologii z zakresu Inżynierii Oprogramowania

     Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania w jego produkcji, w szczególności:
      • Zarządzania konfiguracją
      • Pomiarem i analizą kluczowych wskaźników wydajności (KPI) w procesie produkcji oprogramowania
      • Przeprowadzaniem inspekcji dokumentów projektowych, kodu, wewnętrznych audytów zgodności z procesem
    • Doświadczenie na stanowisku Scrum Master
    • Praktyczna umiejętność programowania w języku Python
    • Znajomość rynkowych rozwiązań zapewniających automatyczne testy jakości kodu – silne/słabe strony, ograniczenia, strategie wdrożeń

    Oferujemy

    • Niezbędne szkolenia z narzędzi do analizy oprogramowania
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
    • Dostęp do naszych najnowszych produktów
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!