Młodszy Inżynier Zarządzania Produkcją (program stażowy)

FaureciaO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów zarządzania produkcją

  • Wsparcie w realizacji planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu

  • Udział w projektach mających na celu poprawę organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa

  • Przygotowywanie analiz i raportów wyników produkcyjnych

  • Wdrażanie standardów FES

  • Wdrażanie, stosowanie i utrzymanie wymagań norm IATF 16949

Nasze wymagania

  • W trakcie studiów (preferowane kierunki: techniczne)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość CAD i pakietu Ms Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć samodoskonalenia i rozwoju

  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14/14-22/22-6)

To oferujemy

  • System premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stołówka pracownicza

  • Świadczenia świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Faurecia

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Przewiń do profilu firmy